siodła Elfab Horse

Elfab Horse. Perfectly fitted saddles. 

Na Państwa ręce przekazujemy siodła, które stworzyliśmy w oparciu o trzydzieści lat doświadczenia zdobywanego w rymarstwie i saddle fittingu na rynku europejskim. Dopasowując siodła dla tysięcy koni i jeźdźców poznaliśmy ich problemy i potrzeby. Stworzyliśmy markę osobistą, oferującą siodła klasy super premium, tworzone w pojedynczych egzemplarzach na zamówienie indywidualne. Każde siodło powstaje z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając specyficzne cechy konia i jeźdźca. Wysoka jakość produktu i serwis gwarancyjny sprawią, że perfekcyjnie dopasowane siodło będzie służyć Państwu latami.


Poznaj nasze siodła

Dreamer – siodło ujeżdżeniowe

siodlo1 copySiodło ujeżdżeniowe Dreamer unikalnej autorskiej konstrukcji, zapewnia optymalny rozkład ciężaru jeźdźca i amortyzację przy zachowaniu wysokiego stopnia czułości oddziaływania dosiadu i kontaktu jeźdźca z koniem. Personalizacja rozmiaru gwarantuje wspieranie właściwej pozycji przy jednoczesnej swobodzie ruchów. Siodło pozostawia przestrzeń na szeroką pracę łopatek i grzbietu, przyczynia się do prawidłowego rozwoju masy mięśniowej konia.

Materiały wykorzystane w siodle: 100% pochodzenia europejskiego
Siodło wykonane w Polsce, z poszanowaniem środowiska naturalnego
Wypełnienie: wełniane
Kolory: czarne, ciemnobrązowe, możliwość realizacji innych kolorów i łączenia
Wykończenie: lakierowane wstawki i przeszycia dostępne w różnych kolorach

Siodło zostało stworzone przy współpracy z zawodnikiem ujeżdżeniowym Grzegorzem Cichoniem, w którym na swoim koniu – Dreamerze – z powodzeniem startuje w klasie Grand Prix.


Dolmet – siodło skokowe

siodlo2 copySiodło skokowe Dolmet to nowoczesne, lekkie siodło z zaawansowanym systemem amortyzacji. Siedzisko z systemem webflex na naciągu taśmowym zapewnia większą elastyczność i dopasowanie siodła do jeźdźca. Siodło z małym klockiem i płaskim siedziskiem dedykowane jest profesjonalistom, gwarantuje dużą swobodę i mobilność. Zapewnia przestrzeń na optymalną pracę pleców i łopatek konia.

Materiały wykorzystane w siodle: 100% pochodzenia europejskiego
Siodło wykonane w Polsce, z poszanowaniem środowiska naturalnego
Wypełnienie: wełniane
Kolory: czarne, ciemnobrązowe, możliwość realizacji innych kolorów i łączenia
Wykończenie: lakierowane wstawki i przeszycia dostępne w różnych kolorach


Untitled-3

 

 

Jak to działa?

1. Wybór modelu siodła
2. Określenie preferencji: kolorystyka i wykończenie, cechy szczególne
3. Zebranie miary u klienta: rozstaw łęku, rozmiar siedziska, umiejscowienie klocków kolanowych, długość tybinki
4. Realizacja zamówienia
5. Pierwsze dopasowanie siodła
6. Wtórne dopasowanie gwarancyjne po miesiącu użytkowania

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem siodła, ale wahasz się, który model będzie dla Ciebie najlepszy – skontaktuj się z nami. Profesjonalnie doradzimy Ci, na co zwrócić uwagę, a także udostępnimy modele testowe preferowanych siodeł.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 665 228 363

Prosimy o kontakt w godzinach: od poniedziałku do piątku 9.00 – 18.00, w soboty 9.00 -14.00 lub całodobowo na: elfabhorse@gmail.com