siodła KenTaur

KenTaur to producent najwyższej jakości siodeł i sprzętu jeździeckiego. Firma istnieje od 1991 roku, początkowo działając na rynku lokalnym, rozszerzyła swoją działalność na rynku europejskim i światowych. Dużym atutem jest własna stajnia sportowa, która znajduje się bezpośrednio na terenie firmy KenTaur. Dzięki niej nowe produkty są poddawane testom i próbom najszybciej, jak to możliwe, a kontrola jakości zasługuje na najwyższą ocenę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę produktów firmy KenTaur. Mamy zaszczyt być jedynym w Polsce wykwalifikowanym serwisem siodeł KenTaur. Kupując siodło u nas, macie Państwo pewność profesjonalnej usługi i zachowania gwarancji producenta.

W cenie każdego siodła zakupionego w Elfab Horse zawarta jest usługa dopasowania oraz pierwszy serwis (po 20 godzinach jazdy). Jeśli jesteś zainteresowany zakupem siodła, ale wahasz się, który model wybrać – skontaktuj się z nami, posiadamy modele testowe.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 665 228 363

Prosimy o kontakt w godzinach: od poniedziałku do piątku 9.00 – 18.00, w soboty 9.00 -14.00 lub całodobowo na: elfabhorse@gmail.com

Poznaj siodła KenTaur: