napis na strone_bialy

Siodła Elfab Horse

Dreamer

Jest to siodło autorskiego projektu, powstałe jako wynik wieloletnich doświadczeń rymarza przy współpracy z zawodnikami Grand Prix. Konstrukcja z jednopłatową tybinką jest zaprojektowana tak, aby nie ograniczała ruchu łopatki, zapewniając możliwość swobodnej pracy grzbietu, co przyczynia się do rozwoju prawidłowej masy mięśniowej konia. Posiada siedzisko umożliwiające doskonały rozkład ciężaru jeźdźca i optymalnie bliski kontakt z koniem, co zapewnia możliwość precyzyjnej jazdy przy jednoczesnym komforcie dla konia i dla jeźdźca. Klocek stabilnie trzyma kolano i udo, jednocześnie nie blokując go i dając możliwość swobody ruchu. Jest to siodło każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb pary koń-jeździec, co daje możliwość perfekcyjnego dopasowania sprzętu.

Materiały, z których powstaje siodło w 100% pochodzą z Europy. Siodło wykonuje się w Polsce, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wypełnienie siodła wykonane jest z naturalnej wełny. Siodło spełnia najwyższe standardy estetyki dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta – istnieje możliwość wykonania tego modelu w kombinacji kolorów – czarnym, brązowym lub łączonym, a także realizacji projektu z zastosowaniem innych kolorów, przeszyć i łączeń oraz dodania lakierowanych wstawek.

Magic

Magic jest najmłodszym dzieckiem Elfab Horse. Projekt jego konstrukcji to osiągnięcie wielu przemyśleń, wymiany doświadczeń, obserwacji i sygnałów płynących od zawodników, którzy trenują i startują w siodłach Elfab Horse. Oprócz wszystkich zalet Dreamera model ten ma udoskonalony design, głębokie, wygodne siedzisko oraz klocki wydłużające nogę, pozwalające na stabilny, wygodny dosiad, a także trzymające udo, z systemem wolnego kolana. Siodło to ma konstrukcję uwalniającą łopatkę oraz zwężony twist, tak aby zapewnić maksymalny komfort parze koń-jeździec. Materiały, z których powstaje siodło w 100% pochodzą z Europy. Siodło wykonuje się w Polsce, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wypełnienie siodła wykonane jest z naturalnej wełny. Ponieważ siodło można wykonać w kombinacji kolorów – czarnym, brązowym lub łączonym, istnieje również możliwość realizacji projektu z zastosowaniem innych kolorów, przeszyć i łączeń oraz dodania  lakierowanych wstawek, siodło spełnia najwyższe standardy estetyki dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Model ten został dopracowany tak, aby umożliwić zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych potrzeb estetycznych – ozdobiony elementami z lakierowanej skóry oraz kryształkami Swarovskiego.

Dolmet

Model Dolmet to siodło o profilu skokowym – nowoczesne, lekkie, z zaawansowaną technologią amortyzacji. Siedzisko wykonano z systemem webflex na naciąganiu taśmowym. Zapewnia to większą elastyczność i dopasowanie sprzętu do jeźdźca. Ma mały klocek kolanowy i płaskie siedzisko, odpowiadające szczególnie na potrzeby profesjonalistów, gwarantujące dużą swobodę i mobilność, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez stabilne oparcie. Zapewnia przestrzeń na optymalną pracę pleców i łopatek konia. Materiały, z których powstaje siodło w 100% pochodzą z Europy. Siodło wykonuje się w Polsce, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wypełnienie siodła wykonane jest z naturalnej wełny. Ponieważ siodło można wykonać w kombinacji kolorów – czarnym, brązowym lub łączonym, istnieje również możliwość realizacji projektu z zastosowaniem innych kolorów, przeszyć i łączeń oraz dodania  lakierowanych wstawek, siodło spełnia najwyższe standardy estetyki dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Lora

Lora to niezawodne i bardzo wygodne, wszechstronne siodło rajdowe z którego korzysta m.in. Polska Policja Konna. Zaprojektowane z myślą o tych jeźdźcach, którzy w siodle spędzają długie godziny, potrzebują komfortu, ale również stabilnego oparcia. Z uwagi na swoją konstrukcję dają solidne oparcie dla nóg. Model ten zapewnia bezpieczeństwo i stabilność, nawet kiedy trzeba pokonać przeszkodę w terenie. Jest maksymalnie wygodne podczas wielogodzinnej pracy lub długich rajdów. Przysłowiową kropkę nad i stanowią specjalne przeszycia gwarantujące wentylację siedziska. Materiały, z których powstaje siodło w 100% pochodzą z Europy. wykonuje się w Polsce, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wypełnienie siodła wykonane jest z naturalnej wełny. Ponieważ siodło można wykonać w kombinacji kolorów – czarnym, brązowym lub łączonym, istnieje również możliwość realizacji projektu z zastosowaniem innych kolorów, przeszyć i łączeń oraz dodania  lakierowanych wstawek, siodło spełnia najwyższe standardy estetyki dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oprócz siodeł własnej autorskiej produkcji firma posiada również w ofercie siodła innych renomowanych marek

elfabhorsesiodla@gmail.com

665228363

ul. Wiejska 65, 44-156 Sierakowice, Poland