Serwis siodeł dotyczy wyłącznie sprzętu zakupionego w Elfab Horse.
Bez dobrego dopasowania nie ma dobrego siodła. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy możliwość umówienia spotkania poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie (zakładka KONTAKT). Aby usprawnić proces serwisowania siodeł, wyszczególniliśmy 3 sytuacje, które opisujemy szczegółowo poniżej, dopasowane do Państwa potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapoznaj się z poniższymi instrukcjami.
1. Dopasowanie gwarancyjne nowego siodła.
Po około 20 godzinach jazdy (mniej więcej po miesiącu od zakupu siodła) niezbędna jest ocena, czy nadal dobrze leży ono na koniu. Prześlij nam następujące materiały:
a. Film nakręcony podczas jazdy kłusem anglezowanym.
b. Zdjęcie siodła na koniu z obciążeniem (jeźdźcem w siodle) wykonane po jeździe z profilu.
c. Zdjęcie przedstawiające wysokość przedniego łęku wykonane z jeźdźcem w siodle.
d. Zdjęcie grzbietu konia po jeździe przedstawiające sposób pocenia się pod siodłem (wykonane po treningu), koń musi stać równo.
Filmy i zdjęcia zostaną szczegółowo ocenione przez rymarza. Jeśli udzielona przez nas odpowiedź będzie zawierała informację o potrzebnie korekty (dopchania), zarezerwuj termin spotkania (lub wyślij siodło na adres naszej siedziby). Może również okazać się, że siodło leży poprawnie i w najbliższym czasie nie wymaga korekty.
2. Dopasowanie siodła do nowego konia.
Ta usługa dotyczy Klientów, którzy zmienili konia, ale nadal chcą korzystać z naszego siodła. W tej sytuacji konieczne jest zdjęcie miary z konia, co wymaga spotkania z rymarzem.
Pomiar odbywa się:
a. W miejscu wskazanym przez klienta, co wymaga uiszczenia opłaty za przyjazd rymarza zgodnie
z cennikiem usług.
b. W siedzibie Elfab Horse w Sierakowicach, Klient dowozi konia na swój koszt.
Uwaga! Rezerwacja terminu spotkania przez formularz znajdujący się na naszej stronie (KONTAKT) dotyczy wyłącznie sytuacji opisanej wyżej, w punkcie 2. Jeśli chcesz, żeby rymarz przyjechał do Twojej stajni, zadzwoń lub napisz wiadomość przez zakładkę KONTAKT i umów się na spotkanie.
3. Mam wątpliwości, czy siodło dobrze leży na koniu.
Jeśli coś Cię niepokoi, nie masz pewności, czy siodło na pewno dobrze leży na koniu, skontaktuj się z nami, przesyłając następujące materiały:
a. Film nakręcony podczas jazdy kłusem anglezowanym.
b.Zdjęcie siodła na koniu z obciążeniem (jeźdźcem w siodle) wykonane po jeździe z profilu.
c. Zdjęcie przedstawiające wysokość przedniego łęku wykonane z jeźdźcem w siodle.
d. Zdjęcie grzbietu konia po jeździe przedstawiające sposób pocenia się pod siodłem (wykonane po treningu), koń musi stać równo.
Filmy i zdjęcia zostaną ocenione przez rymarza. Jeśli udzielona przez nas odpowiedź będzie zawierała informację o potrzebnie korekty (dopchania), zarezerwuj termin spotkania (lub wyślij siodło na adres naszej siedziby). Może również okazać się, że siodło leży poprawnie i w najbliższym czasie nie wymaga korekty.